На Кіровоградщині триває І етап обласних фізкультурно-оздоровчих заходів “Спортивна зима”!

У 2019 році до обласних заходів долучилися райони, міста та об’єднані територіальні громади області. Мета заходу – залучення різних верств населення до занять фізичною культурою і спортом на свіжому повітрі в зимовий період та співпраця центрів фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” з місцевими органами виконавчої влади та самоврядування щодо популяризації здорового способу життя серед населення.

В програмі І етапу заходів на місцях проводяться різноманітні конкурси та естафети на лижах і санчатах, руханка на свіжому повітрі, ігри зі сніжками та інші зимові забави. І цьогорічна зима всіляко цьому сприяє.