Підбито підсумки Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів “Моя Україно!”

Українським державним центром позашкільної освіти підбито підсумки Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів “Моя Україно!”.

На розгляд журі фінального етапу конкурсу було  надіслано близько тисячі  робіт юних фотоаматорів із  24 областей України і міста Києва за номінаціями: портрет (репортажний та студійний), пейзаж, натюрморт, побутові або жанрові фотографії, архітектура, репортажне фото, макрофотографія, флора та фауна, позажанрове фото та фото із застосуванням програми „ Фото-Аdobe Photoshop ”

Від Кіровоградської області на фінальний етап конкурсу було надіслано 45 робіт юних фотоаматорів з Благовіщенського, Знам’янського, Компаніівського, Олександрійського, Олександрівського, Петрівського, Устинівського, Маловисківського, Голованівського, Новоукраїнського, Гайворонського, Світловодського, Новоархангельського районів та міст Кропивницького, Олександрії, Світловодська та Бобринця.

За результатами журі конкурсу роботи сімох юних фотоаматорів області визнано в числі кращих, а їх авторів нагороджено Дипломом Українського державного центру позашкільної освіти.

I місце:

Іванченко Олексій,

вихованець Побузького Центру дитячої та юнацької творчості Голованівського району Кіровоградської області, за роботу

"Юний дослідник"

ІІ місце:

Валова Анна,

вихованка КЗ "ЗОШ І-ІІІ ст. №1 дитячий юнацький центр "Перлинка" Кіровоградської міської ради, за роботу

"Трішечки літа в осені"

Георгіца Юлія,

вихованка Володимирської ЗОШ І-ІІ ст. Петрівського району Кіровоградської області, за роботу

"Щедрий урожай"

Ільченко Анастасія,