Про підсумки VII обласної конференції переможців заочних краєзнавчих експедицій 2018 року

30 січня 2019 року відбулася VІІ обласна конференція переможців заочних краєзнавчих експедицій 2018  року,  яка стала результатом пошуково-дослідницької роботи учнівських творчих краєзнавчих об’єднань Кіровоградської області .

Організатором заходу став комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», за підтримки управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, та сприяння Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету, в якому, власне, і відбувся захід.

З вітальним словом на адресу учасників  конференції виступили заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації  Лідія Шатна,  директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  Андрій Лісота та директор Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету Микола Сторожук.

Юні пошуковці та їхні керівники працювали у двох секціях: «Моя Батьківщина – Україна» та «Край, в якому я живу». Учасники конференції  представили на розсуд висококваліфікованого журі свої пошуково-дослідницькі проекти.  Керівниками секцій стали завідувачка краєзнавчого відділу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  Оксана Каргополова та завідувач національно-патріотичного відділу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  Анатолій Кумпан; завідувач кафедри менеджменту, економіки, права та туризму Льотної академії Національногоавіаційного університету Олександр Колотуха та старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського», кандидат історичних наук Юрій Митрофаненко  відповідно.

За результатами захисту робіт переможцями стали:

Секція «Моя Батьківщина – Україна»:

І місце – Підлипна Богдана та Барабаш Анастасія, учні комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання №25 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання «Ліра» Кіровоградської міської ради, автори роботи «Втратити свободу може лише той, хто не вмів її захищати»  (керівник Пінчук В.Д.);

ІІ місце – Корнієнко Ольга учениця  комунального закладу «Боківський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Долинської районної ради, автор роботи «Динаміка антропогенного впливу на стан малих річок Кіровоградщини на прикладі р.Бокової»,» (керівники Маковецька Л.Б., Гриценко Н.В.);

ІІІ місце – Новікова Вікторія, вихованка Центру дитячої та юнацької творчості «Зоріт» Новоукраїнської міської ради, автор дослідження «Перспективи інтродукції та реінтродукції рідкісних рослин у ландшафтному заказнику місцевого значення «Квіти на скелях», (керівник Кравченко А.Л.)

Секція «Край, в якому я живу»:

І місце – Миценко Єлизавета, вихованка Маловисківського районного будинку дитячої та юнацької творчості Маловисківської районної ради, автор презентації «Благословенна ти в віках, о земле рідна, серцю мила», (керівник Голованова О.В. );

ІІ місце – Нестеренко Аліна, учениця Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради, автор презентації «Мій рідний край – моя історія жива» (керівник Ружанська Т. В.);

ІІІ місце – Половинкин Сергій, учень  Варварівської філії І-ІІ ступенів Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс» Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Долинської районної ради», автор презентації про музей історії села (керівник Кучман К. Ф.)

Організатори вдячні всім учасникам та їхнім керівникамза активну участь у конференції та бажають наснаги у подальших пошуково-дослідних проектах.

Більше фото