На пробне ЗНО вже зареєстровано майже 100 тисяч осіб

Для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні вже зареєстровано 96 830 осіб. Про це, з посиланням на дані реєстрації, повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Понад 66 тисяч учасників пробного тестування виявили бажання складати тестування з двох предметів.

Майбутніми учасниками пробного ЗНО вже замовлено 158 429 пробних тестів.

Для складання тесту з української мови і літератури подано 146 849 заявок, математики – 44 680, історії України – 35 546, англійської мови – 33 106.

Найбільшу кількість реєстраційних карток заповнено особами, які проживають у Харківській, Дніпропетровській, Львівській, Одеській областях та Києві.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 31 січня.

Як відомо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня.

Пробні тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Реєстрацію для участі у пробному тестуванні здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти.

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти (ОРЦОЯО). (Кіровоградська та Одеська області)

Важливо! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО