Функціонування закладів освіти в період пандемії

Пройшла онлайн-нарада з обговорення проблемних питань щодо організації діяльності закладів загальної середньої та дошкільної освіти у зв’язку із карантином та запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів.
На нараді були присутні представники  Міністерства освіти і науки України та керівники департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій.
Донецька, Київська області та м.Київ поділилися досвідом проведення дистанційного навчання та  зауважили на тому, що діти  відвідують уроки краще  на дистанційній формі навчання, аніж на змішаній.
Під час наради обговорили питання використання коштів освітньої субвенції та охоплення  дошкільною освітою дітей сільської місцевості.
В Кіровоградській області також є напрацьований досвід у впровадженні дистанційного навчання.
Зокрема:
- Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області». Вчителі створили серії власних відео уроків: з фізики, біології, хімії, математики.
- Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання № 25 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, природничо-математичний ліцей, центр позашкільного виховання "Ліра" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області".  Реалізавули  технології “перевернутий клас”, де є можливість навчитися учням самостійно освоювати знання та доцільно застосовувати їх на практиці.
- Комунальний заклад "Бобринецьке навчально-виховне об'єднання «Навчально-виховний комплекс "Гімназія -загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області". З метою підвищення якості та доступності освітніх послуг для здобувачів освіти у НВО було створено ініціативну групу з розробки структури впровадження системи GSuite.