Кадрова комісія Міністерства освіти і науки

Сьогодні відбулось засідання експертної кадрової комісії Міністерства освіти і науки України з розгляду питань діяльності керівників навчальних закладів, установ професійно-технічної та позашкільної освіти.
У роботі комісії взяли участь представники регіональних департаментів освіти і науки, директори навчально-методичних кабінетів професійно-технічної освіти Кіровоградської та Рівненської області.
Комісія одноголосно підтримала пропозицію Департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА  продовжити трудові відносини з Шолудько Аллою Петрівною на посаді директора Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Кіровоградській області терміном на 5 років.
Шолудько Алла в своєму виступі визначила головним завданням діяльності навчально-методичного кабінету – створення дієвої системи методичної підтримки працівників професійно-технічної освіти та підвищення рівня надання освітніх послуг здобувачам освіти зазначених закладів.