Онлайн нарада з проблемних питань передачі закладів фахової предвищої освіти

05 квітня 2021 року
представники  Міністерства  освіти і  науки в онлайн режимі відповідали  на питання керівників закладів фахової предвищої освіти.
  Нараду відкрив заступник Міністра з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко та провів  генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти  Олег  Шаров. В студії Департаменту освіти і науки були присутні керівники закладів фахової передвищої освіти.
  В області налічується 5 державних закладів фахової предвищої освіти, де навчається 2771 учень, а саме:  Кропивницький коледж механізації сільського господарства, Кропивницький коледж харчування та торгівлі, Олександрійський політехнічний коледж, Гайворонський політехнічний коледж та Кропивницький будівельний коледж.
Рішенням Кіровоградської обласної ради від 02 березня 2018 року № 459 «Про надання згоди на безоплатну передачу цілісних майнових навчальних закладів фахової передвищої освіти» було  погоджено передачу закладів освіти.
  МОН визначило необхідним оновити дані та  підготувати нові статути у зв’язку з перейменуванням закладів освіти.  Після цього необхідно подати документи на отримання наказів на оперативне управління майном.  Також потрібно оновити матеріали техніко-економічного обґрунтування по кожному коледжу за 2018-2020 роки та надати матеріали щорічної інвентаризації за 2020 рік.
   Всі ці заходи здійснюються в рамках реалізації розпорядження КМУ від 11 грудня 2019 р № 1422-р (можна переглянути  ТУТ) та розпорядження ОДА від 04 лютого 2020 року № 113-р (Можна переглянути ТУТ).