Калейдоскоп виробничих інновацій

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області провів онлайн-захід «Калейдоскоп виробничих інновацій. Виробничі інновації в галузі ресторанного сервісу» для педагогічних працівників професій громадського харчування.

Педагогічні працівники державного закладу  професійної (професійно-технічної) освіти  «Кропивницький  професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» долучилися до обласного методичного заходу і представили власні напрацювання з впровадження виробничих інновацій в галузі ресторанного сервісу.

Так, майстриня  виробничого навчання Шкуренко С.О.  представила матеріали виступу: «Їстівний посуд: просто, екологічно і корисно»; а Цимбаліст О.В. вразила слухачів «Арт-дизайном бісквітних рулетів».

Члени МК торгівлі і громадського харчування підтримали своїх колег.