TikTok ГуморОК

01 квітня 2021 року, в День гумору Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості зібрав найкращі гумористичні відео учнівської та студентської молоді Кіровоградщини. Зустріч відбувалась онлайн у застосунку Zoom.

Головною метою конкурсу є розвиток творчих здібностей учнів та студентів, мотивація до розвитку аматорського мистецтва, змістовного дозвілля та реалізації творчих ініціатив молоді. Конкурс відбувся за підтримки департаменту освіти і науки, управління молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.
Активну участь у конкурсі узяли учнівська та студентська молодь з освітніх закладів Бобринецького, Добровеличківського, Новоукраїнського, Олександрійського, Голованівського, Знам’янського, Новгородківського, Благовіщенського районів та м.Кропивницького.
Конкурс проводився на засадах добровільності, відкритості, прозорості та гласності. Усі етапиконкурсу "TikTok  ГуморОК " відбувались онлайн,переможці були обрані за інтернет голосуванням.

Вітаємо переможців:
За І місце – Олександрійський педагогічний фаховий коледж імені В.О. Сухомлинського, відео «Тільки без паніки», виконавці: Бондаренко Вікторія, Кодінець Юлія, Крутоус Дар’я, Невмержицька Наталія;
За ІІ місце – Професійно - технічне училище №38, смт. Голованівськ, виконавець: Трушнікова Анна Ігорівна;
За ІІІ місце – Олександрійський педагогічний фаховий коледж імені В.О. Сухомлинського, відео «Суворе дистанційне навчання», виконавці: Бабенко Анастасія, Півкопа Єлізавета, Яновська Олена, Шаповалова Марина, Клюжна Вероніка, Рафікова Анастасія, Суржко Ірина.