Онлайн-засідання колегії Департаменту освіти і науки

31 березня 2021 року в Департаменті освіти і науки відбулось засідання  колегії, в якій взяли участь керівники управлінь відділів освіти громадських територій, керівники закладів освіти обласного підпорядкування (зареєстровано понад 100 учасників). Сформовано новий склад колегії ( Розпорядження можна переглянути ТУТ).
  Було обговорено важливе питання покращення комунікації з освітянами новоутворених громад.  Приділено увагу  підвищенню  контролю за виконанням поставлених завдань по реалізації державної політики в галузі освіти.
  Визначено завдання на 2021 рік щодо реалізації концепції Нової української школи, розбудови освітнього простору, створення належних умов для навчання дітей з особливими потребами за рахунок коштів державних субвенцій.
   Підведено підсумки участі закладів освіти області у ІІ етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України у 2020 році.
Переможцями  стали:
І місце: колектив закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 29 Олександрійської міської ради (директор Малишева Л.А., голова профкому  Куліда В.В.);
ІІ місце: колектив комунального позашкільного навчального закладу«Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» (директор Суркова Г.П.,  голова профкому Войчук В.О.);
ІІІ місце: колектив закладу дошкільної освіти №1 «Сонечко» Бобринецької міської ради (директор Басараб Т.П., голова профкому Сопільняк Л.В.).
  Висвітлено питання про дотримання державних санітарних норм та правил під час організації харчування у закладах освіти. Розглянуто основні види порушень та презентовано (Презентацію можна переглянути ТУТ) різні варіанти для організації  харчування у закладах освіти.