Створюємо власний продукт

Сьогодні учень повинен повертатися з навчального закладу освіти з певними результатами. Щоб дійсно був результат і був він ефективним, необхідна більша інтеграція теоретичного навчання в практичний досвід. Продуктивна педагогічна технологія - це така технологія, яка дозволяє досягти високоякісного результату при розумному сполученні індивідуального навчання з груповим та одержати продукт максимальної кількості і якості за мінімальний час.

30 березня 2021 року на базі НМК ПТО у Кіровоградській області відбулося чергове засідання обласної школи педагогічних технологій «Опановуємо сучасні технології навчання: технологія продуктивного навчання»,  керівник школи – методист НМК ПТО у Кіровоградській області Черемісова Т.М.

Викладач професійно-теоретичної підготовки державного закладу  професійної (професійно-технічної) освіти  «Кропивницький  професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» Блідар І.М. долучилася до обласного методичного заходу і представили власні напрацювання з даної проблеми – продуктивний урок з теми: «Малювання волосся різного типу і фактури: локонів, хвиль і т.д.».

Викладач професійно-теоретичної підготовки Блідар І.М. представила власну систему щодо впровадження методики продуктивного навчання   на уроках професійно-теоретичної підготовки.