Віртуальна подорож: сучасна лабораторія закладу освіти

Навчально-методичний кабінет професійно-технічної освіти у Кіровоградській області  провів онлайн-захід «Віртуальна подорож до ЗП(ПТ)О: сучасна лабораторія закладу освіти  П(ПТ)О з професій «Кухар», «Кондитер», «Майстер ресторанного обслуговування» для педагогічних працівників професій громадського харчування.
Онлайн екскурсоводом з закладу професійної(професійно-технічної ) освіти «Кропивницький  професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» виступила майстер виробничого навчання з професії «Кухар. Майстер ресторанного обслуговування» Коржавіна О.В., яка розповіла колегам, що дана нова професія “Майстер ресторанного обслуговування” поєднує  у собі  окремі види робіт, притаманні професіям “Офіціант”, “Бармен”, “Буфетник”, “Адміністратор залу”. Також ознайомила з матеріально-технічною базою закладу, разом з нею ми побували в торгівельній залі, ознайомились з робочими місцями бармена, офіціанта, а також дізналися про  переваги даної професії.