Марафон до 80-річчя Кіровоградської області

В рамках урочистостей з нагоди 80-ї річниці області студенти Світловодського політехнічного коледжу за підтримкою адміністрації навчального закладу, міського краєзнавчого музею та Арт-галереї «Наше місто» з 8 по 10 січня провели історичний марафон: «Центральноукраїнський край у вимірі 8-ми десятиліть». Захід стартував восьмого січня в бібліотеці коледжу, де студенти мали можливість ознайомитися з матеріалами про історію формування території та про створення кіровоградської області, особливості природного ландшафту, її територіальний устрій, про життєвий та творчий шлях відомих особистостей, які зробили вагомий внесок у розбудову краю, відродження і збагачення духовних основ суспільства, про традиції земляків. Всі учасники марафону мали можливість зібрати необхідні матеріали для наступного етапу – Квесту: «Історія та особистості Кіровоградської області. Та що я знаю про свій родовід».

Цей захід проходив 9 січня в міському краєзнавчому музеї де його господарі на чолі з директором Андрієм Бутко в цікавій і невимушеній формі провели змагання на кращого знавця історії рідного краю та історії своєї родини.

Закінчився марафон 10 січня в Арт-галереї «Наше місто». Тут її кураторка Ксенія Бондаренко, викладачі коледжу Таісія Панасюк, Ольга Кореняк та голова молодіжного студентського клубу «Толерантність» Костянтин Шрубенко повели екскурсію та ознайомили студентів з видатними та талановитими особистостями нашого краю. А завершився марафон – бліц-вікториною «Кіровоградська область крізь призму подій новітньої історії України».

Тож, даний захід став справжнім святом історії та залишив по собі незабутні враження, а в учасників – теплі спогади про дружню родинну атмосферу земляків.