Двоє директорів з Олександрії виграли освітні гранти на навчання в Києво-Могилянській бізнес-школіДвоє олександрійських директоріви шкіл успішно пройшли конкурсний відбір і отримали запрошення на навчання в програмі «Школа освітніх управлінь» від Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS) та ГС «Освіторія».

Переможцями стали Неля Овчаренко, директорка НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. № 19 – ДНЗ «Лісова казка» та Руслан Шульга, директор Ліцею інформаційних технологій.

За правилами програми лише 30 % її учасників мали можливість отримати на навчання грантові кошти від Освіторії та KMBS. Розмір гранту становив 75 % від вартості програми. Написавши есе та пройшовши співбесіду, керівникам зазначених закладів вдалося отримати відповідні гранти.

Навчання у Школі освітніх управлінь стартувало 15 березня і завершиться 26 липня.

«Ми пишаємося нашими керівниками освітніх закладів і будемо надавити всебічну підтримку для їхньої участі в даному проєкті. Такі навчання є дуже важливими, оскільки освіті не вистачає керівників нового рівня, тих, хто зможе змінювати систему і робити її кращою. Маємо бажання навчати і підтримувати всіх, хто підвищує свій професійний рівень, хто здатний зробити системні зміни в галузях. Дякую за інформаційну підтримку Олександрійському громадському простору «КУБ», які сприяли участі в даному проєкті». – прокоментувала новину профільна заступниця міського голови Ірина Чемерис.

Джерело: "З перших уст"