Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора професійно-технічного училища № 16 м. Мала Виска

Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора професійно-технічного училища № 16 м. Мала Виска.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту педагогічного або іншого напряму, відповідно до профілю закладу освіти, стаж педагогічної роботи не менше 5 років або стаж роботи на керівних посадах системи професійної освіти, або у сфері, що відповідає профілю закладу освіти, не менше 3 років.

Обов’язкова вимога до всіх конкурсантів - досвід роботи на комп’ютері, уміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку, володіння державною мовою.

До заяви про участь у конкурсі додаються:

• особовий листок по обліку кадрів;
  • 2 фотокартки 4/6;
  • автобіографія написана власноруч;
  • копія документа про освіту, завірена в установленому порядку;
  • копія паспорта громадянина України;
  • копія трудової книжки;
  • медична довідка за формою № 140/о;
  • медична довідка за формою № 122-2/о;
  • довідка про відсутність судимості;
  • програма розвитку закладу, яка визначає систему заходів щодо реалізації стратегії діяльності закладу освіти на 5 років в друкованому вигляді.

Заяви для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення. Кінцевий термін подання документів 26 січня 2019 року.

За довідками звертатись за адресою:

м. Кропивницький, вул. Дворцова, 32/29, кабінет 103, тел. 24-03-39.