Засідання обласної комісії з приводу ліцензування освітньої діяльності

18 лютого в будівлі обласної державної адміністрації відбулось засідання комісії з приводу ліцензування освітньої діяльності у сфері дошкільної та повної загальної середньої освіти.
      На порядку денному комісія розглянула та  підтримала клопотання   Катеринівської  сільської ради Кропивницького району "Нова школа" на збільшення ліцензійного обсягу підготовки.
Тепер цей заклад зможе набирати  та навчати більшу кількість дітей.  Так для 1 - 4 класів кількість місць  була збільшена на 10 осіб, для  5 - 9 класів на 20 осіб та для профільної середньої освіти також збільшено на 20 осіб.
      На території області функціонує  заклад професійної освіти та соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка, який переїхав з Донецької області.
Комісія підтвердила спроможність цього закладу надавати повну загальну середню освіту поряд з професійною.
     В новоствореній Пантаївській громаді, на базі міського садочку "Веселка"  було створено власну юридичну особу - садок громади, який за рішенням комісії отримав дозвіл надавати послуги дошкільної освіти.
     На жаль, комісія змушена була відмовити новоствореному  "Тишківському ліцею" Добровеличківського району у наданні ліцензії, оскільки заклад не в повній мірі  забезпечений професійними кадрами.
Заклад в короткий термін має знайти відповідних фахівців, після чого дане звернення буде розглянуто комісією повторно.
     В  процесі створення оптимальної мережі закладів, у Тишківській  та Устинівський громадах відбулось об'єднання закладів освіти  в опорні школи та філії.
Під час перетворення з юридичних осіб на філії, школи втратили ліцензію освітньої діяльності. Фактично, для дітей та працівників шкіл нічого не змінилося. Заклади продовжують працювати як філії та будуть ліцензовані в складі новостворених опорних шкіл.