Обрано нового директора Знам'янського професійного ліцею Featured

У середу, 17 лютого 2021 року в департаменті освіти та науки Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулось засідання комісії щодо проведення співбесіди з претендентами на посаду директора Знам'янського професійного ліцею.

Співбесіду проводила комісія, до якої ввійшли представники департаменту, роботодавців громадських організацій, колективу Знамʼянського профтехнічного ліцею.

На посаду директора подали документи 6 претендентів:

ПІП

Посада, місце роботи

Пузаков

Дмитро Володимирович

Кіровоградський національний технічний університет

Спеціальність «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання»

Кваліфікація магістр з підйомно-транспортних, будівельних, дорожних, меліоративних машин і обладнання

Харківський національний університет внутрішніх справ

Спеціальність «Правознавство»

Кваліфікація юрист

Національний університет «Одеська юридична академія»

Спеціальність «правознавство»

Кваліфікація магістр права

Заступник начальника управління інфраструктури Кіровоградської обласної державної адміністрації – начальника відділу транспорту та зв’язку

Іванов
Андрій Володимирович

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізичне виховання»

Кваліфікація вчитель фізичної культури і валеології основної і старшої школи.

Викладач фізичної культури в Державному навчальному закладі “Знам’янський професійний ліцей”

Смалько

Володимир Анатолійович

Приватний вищий навчальний заклад «Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки

Спеціальність «Облік і аудит»

Кваліфікація спеціаліст з обліку і аудиту

Директор товариства з обмеженою відповідальністю «Стройбуд інвестиції»

Шорсткий

Володимир Іванович

Знам’янський СПТУ-12

Професія: слюсар по ремонту електровозів електричної частини

Кваліфікація слюсар по ремонту електровозів 4 розряду

Одеський технікум залізничного транспорту ім.Ф.Е. Дзержинського

Спеціальність технічне обслуговування і ремонт тягового рухомого складу

Кваліфікація технік-електромеханік

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання»

Кваліфікація вчитель трудового навчання (автосправи), креслення та безпеки життєдіяльності загальноосвітнього навчального закладу ІІ-ІІІ ступенів

Викладач спецдисциплін в Державному навчальному закладі “Знам’янський професійний ліцей”

Олізько

Олена Вікторівна

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна, спеціальність “Організація перевезень і управління на залізничному транспорті”, кваліфікація інженер з експлуатації залізниць;

Центральноукраїнський національний технічний університет,

кваліфікація ступінь вищої освіти магістр спеціальність “Економіка”.

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Аспірантура , Факультет економіки та психології

Спеціальність освітні, педагогічні науки ( навчається з 31.08.2018 р.)

Викладач професійно-теоретичної підготовки в Державному навчальному закладі “Знам’янський професійний ліцей”

Воровська

Наталія Валеріївна

Кіровоградський комерційний технікум

Спеціальність «Бухгалтерський облік»

Кваліфікація молодший спеціаліст з бухгалтерського обліку

Полтавський університет споживчої кооперації України

Напрямок підготовки «Економіка і підприємство» Кваліфікація бакалавр з обліку і аудиту

Харківський національний економічний університет

Спеціальність «Облік і аудит»

Кваліфікація спеціаліст з обліку і аудиту

Фізична особа-підприємець

(вид економічної діяльності 56.29 Постачання інших готових страв)

На час засідання комісії з'явилося 4 кандидати на співбесіду, які презентували  свої плани розвитку закладу.

Іванов Андрій Володимирович – «У нас повинно бути цікаво!» - висловив думку для заохочення дітей. Претендент запропонував відкриття нової професії -  «Бджолярство», яка наразі є актуальною для України та Кіровоградської області.

Олізько Олена Вікторівна - головними напрями розвитку закладу визначила осучаснення Знам'янського професійного ліцею.
«Навчальному корпусу 100 років, все потребує капітального ремонту. Щоб діти хотіли йти до нас, щоб біля наших стін робили селфі та розповсюджували  по мережі. Також важливо провести комп’ютеризацію ліцею».

Пузаков Дмитро Володимирович запропонував 6 напрямів розвитку закладу, де головною метою відокремив забезпечення ефективної діяльності ліцею та розвиток кадрового потенціaлу.

Смалько Володимир Анатолійович головною метою для себе визначив відновлення довіри учнів до професійно-технічної освіти. Для цього на його думку потрібно активно працювати зі школами та залучати додаткові джерела для фінансування закладу.

Також  усіма претендентами було  заявлено, що  в закладі нагальна проблема – це відсутність харчування. Всі кандидати виявили готовність вирішувати це питання.

Комісія провела обговорення програм кандидатів.

За підсумками голосування було підтримано на посаду директора Знам'янського професійного ліцею – СМАЛЬКА Володимира Анатолійовича.

Бажаємо новому керівнику конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях!