Закінчився другий (обласний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»

10.02.2021 року о 14.00 в комунальному закладі «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» пройшов фінальний етап другого туру конкурсу «Учитель року - 2021» та нагородження переможців.

Конкурс «Учитель року» проводиться щорічно з 1995 року. Цьогорічний конкурс проводиться 26-ий раз. За результатами участі педагогів області у конкурсах попередніх років,  Кіровоградська область посідає третє місце, після Волинської області та міста Києва.

Цьогоріч конкурс проводився у чотирьох номінаціях:

• керівник закладу освіти
  • українська мова та література
  • математика
  • трудове навчання

•      Переможців та лауреатів конкурсу привітали заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Світлана Лобанова та голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

Переможцем у номінації «Керівник закладу освіти» стала КУРЛОВА Оксана Михайлівна, директор комунального закладу «Первозванівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Первозванівської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області.

Друге місце – КРАВЧЕНКО Надія Станіславівна (м.Кропивницький).
Третє місце – ШУЛЬГА Руслан Юрійович (м.Олександрія).

Переможець у номінації «Українська мова та література»  -  МЕЛЬНИК Ірина Петрівна, вчитель української мови та літератури комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького.

Друге місце – ВОРОНА Юлія Вікторівна(м. Новомиргород).
Третє місце – НІКУЛІНА Наталія Олександрівна( Приютівська селищна рада).

Переможець у номінації «Математика» - САВІЦЬКА Ірина Володимирівна, вчитель математики Вільненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області.

Друге місце – ЦВЄТІК Ольга Іванівна( Кетрисанівська селищна рада).
Третє місце – ГРЕБЕНЮК Юрій Володимирович (Олександрівська селищна рада).

Переможець у номінації «Трудове навчання»  - ПРОША Антоніна Валеріївна, вчитель трудового навчання навчально-виховного комплексу «Знамʼянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Знамʼянської міської ради Кіровоградської області.

Друге місце – КОЛІСНИК Роман Вікторович ( м.Кропивницький).
Третє місце – КУЗІК Олена Андріївна ( м.Світловодськ).

На завершення конкурсу всіх привітав голова Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Петров.

Попереду на переможців чекає участь у конкурсі «Учитель року - 2021» вже на Всеукраїнському рівні.

Віримо в успіх і чекаємо на переможців!!!