Медичному коледжу ім. Є.Й. Мухіна – 90 років

Сьогодні в обласній філармонії відбулися урочисті заходи з нагоди 90-річчя від дня заснування Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна. За роки існування заклад підготував понад 60 тисяч фахівців. З-поміж колишніх випускників – заслужені лікарі України, головні медичні сестри, знані фельдшери. Більше 40 випускників захистили наукові дисертації, ставши докторами наук та професорами.

Аби привітати із святом викладачів, студентів та випускників коледжу, до концертної зали філармонії завітали голова облради Олександр Чорноіваненко, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, народний депутат України Костянтин Яриніч.

- Ви старші за Кіровоградську область, лише наступного року Кіровоградщина відзначатиме 80-річний ювілей. Всі ці роки коледж впевнено тримає знак якості, готуючи висококласних фахівців середнього медичного персоналу, які приходять нам на допомогу у медзакладах області. А цього року більше 140 випускників стали студентами вищого навчального закладу у Кропивницькому. Тож, сподіваюсь, що й проблему нестачі лікарів буде вирішено вже ближчими роками, - зазначив Сергій Коваленко.

Він наголосив, що сьогодні галузь охорони здоров'я перебуває під особливою увагою Президента України та Уряду.

- Яскравим прикладом цієї уваги є 18 сільських лікарських амбулаторій, що сьогодні будуються в області та оснащуються за останніми вимогами сучасної медицини. Крім того, вчора було завершено тендерні процедури і лікарі нових амбулаторій будуть забезпечені позашляховиками Рено Дастер, тож вчасно зможуть діставатися до пацієнтів, - повідомив він.

Разом із головою обласної ради Олександром Чорноіваненком, Сергій Коваленко вручив ветеранам, викладачам та працівникам коледжу відзнаки обласної влади.