Поліцейські проводять профорієнтаційні зустрічі з майбутніми випускниками 11 класів

Заходи організовані Головним управлінням Національної поліції в Кіровоградській області за сприяння управління освіти, молоді та спорту, департаменту культури Кіровоградської ОДА та їх територіальних підрозділів на місцях.
Протягом минулого тижня поліцейські провели зустрічі в Олександрівському, Новомиргородському, Добровеличківському, Вільшанському районах та у м. Кропивницькому.

Правоохоронці запрошували старшокласників до вступу у заклади вищої освіти, які здійснюють підготовку кадрів для Національної поліції України для здобуття вищої освіти, в тому числі вищої юридичної освіти за державним замовленням.

Під час заходів молодь мала змогу ознайомитись із переліком таких вишів:
1. Національна академія внутрішніх справ (м. Київ)
2. Харківський національний університет внутрішніх справ (м. Харків)
3. Одеський державний університет внутрішніх справ (м. Одеса)
4. Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (м. Дніпро)
5. Донецький юридичний інститут МВС України (м. Кривий Ріг)
6. Львівський державний Університет внутрішніх справ (м. Львів)
7. Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренко (м. Сєвєродонецьк)
Учням були озвучені переваги здобуття освіти у закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку кадрів для Національної поліції України, серед яких – безкоштовне державне забезпечення форменим одягом, проживанням у сучасних гуртожитках або казармах, безкоштовне харчування та медичне лікування, сприяння здоровому способу життя, якісне навчання з використанням сучасних технологій, проходження практики у підрозділах Національної поліції, з отриманням грошового забезпечення. Окрім того, після успішного закінчення закладів вищої освіти системи МВС України, гарантоване 100% працевлаштування, а період навчання у закладах системи поліції зараховуватиметься до вислуги років у поліції.

На цьому тижні поліцейські планують завітати до майбутніх випускників 11 класів у м. Олександрія, смт Онуфріївка, м. Знам’янка та м. Світловодськ.

Також отримати детальні роз’яснення про умови вступу та іншу інформацію можна у секторі організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Кіровоградській області (м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41) або за тел.: (050) 383-99-96, (067) 523-10-90.

 Джерело: kg.npu.gov.ua