21-22 листопада у закладі проводився дводенний обласний конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

В особисто-командній першості щорічного заходу взяли участь 13 команд у складі 26 учасників, які виборювали право першості за результатами виконання творчого (виготовлення композицій з об'ємних фігур), спортивно-технічного завдання (виготовлення планера) та технічного завдання (виготовлення моделі машини), а також запусків власноруч виготовлених моделей-планерів.

Якість виконання кожного завдання учасниками заходу аналізувалася поетапно членами журі за оціночними листами з одночасним підбиттям підсумків по кожному його етапу та нагородженням призерів. в особистій та командній першості.

За сумою командних балів перше місце посіла команда Олександрівської СЮТ у складі Дар’ї Ткаченко та Вероніки Нестеренко (керівник Лариса Шевченко), яка була нагороджена кубком та дипломом комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

На другому місці - вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання» Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради в складі Артема Корчагіна та Максима Світановського (керівник команди Алла Музичук).

Третє місце за кількістю набраних балів зайняла команда Станції юних техніків Кіровоградської міської ради (керівник Надія Крючкова) у складі Надії Берест та Надії Білоус.

Дипломами та подяками закладу були нагороджені також призери в особистій першості та всі учасники конкурсу-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.