Управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації продовжує практику виїзних засідань колегії

22 листопада 2018 року у м. Мала Виска відбулося виїзне засідання колегії управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Членами колегії було обговорено ряд питань, серед яких «Нова українська школа: здобутки, проблеми та завдання щодо подальшої  реалізації реформи», «Про роботу психологічної служби щодо запобігання булінгу в освітньому середовищі», «Про створення та функціонування інклюзивно-ресурсних центрів в області» та інші.

Під час роботи колегії начальник відділу освіти, молоді та спорту Маловисківської ОТГ Шпак А.В. презентувала досвід роботи освітньої галузі, розповіла про здобутки та перспективи подальшої діяльності.

У роботі колегії взяли участь керівники органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад та ОТГ.

Цього ж дня учасники колегії відвідали з оглядовими екскурсіями заклади освіти міста Мала Виска: заклади дошкільної освіти «Ромашка» та «Чебурашка», Маловисківські загальноосвітні школи № 3, № 4, Маловисківську гімназію та дитячо-юнацький центр «Вись».

З привітальним словом учасників колегії зустрічав міський голова Маловисківської ОТГ Гульдас Ю.Л. та начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Таборанський В.П.

Освітяни м. Мала Виска презентували свій педагогічний досвід та створені проекти. Зокрема всіх присутніх особливо зацікавив проект «Міняю учня», який нещодавно провели у закладах загальної середньої освіти громади. Учні сільських та міських шкіл за згодою батьків на тиждень змінили місце навчання, за цей час отримали безліч позитивних емоцій та нових вражень, з якими ділилися з практичним психологом Маловисківської гімназії Грузін А.С. – головним ініціатором та координатором проекту.

Керівникам органів управління освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад рекомендовано активно впроваджувати досвід роботи закладів освіти Маловисківської ОТГ у роботу закладів освіти районів, міст та селищ.