Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації

Відбулося нагородження переможців літературного конкурсу на протипожежну і техногенну тематику, який відбувся в рамках акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації», яка щороку проходить в області за ініціативи Управління ДСНС України у Кіровоградській області. Організаторами акції є департамент освіти і науки ОДА, управління молоді та спорту ОДА, департамент культури та туризму ОДА, Кіровоградська обласна організація Добровільного пожежного товариства України.

Головний спеціаліст відділу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки ОДА  Ольга Тимко привітала активних учасників конкурсу з перемогою та вручила дипломи і цінні подарунки.

Сподіваємося, що акція «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації» і надалі збиратиме багато небайдужої молоді, яка ось в такий спосіб – своєю творчістю закликатиме молодих людей берегти своє життя та не допускати надзвичайних ситуацій.