Заходи з нагоди 100 – річчя з Дня народження Василя Сухомлинського

З 14 по 24 вересня  2018 року в державному закладі професійної (професійно-технічної) освіти  «Кропивницький  професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» тривав І-й етап обласного  конкурсу «Штрихи до портрета В.Сухомлинського», присвячений 100-річчю від дня народження В.Сухомлинського, у якому взяли  участь здобувачі освіти  І-ІІ курсу нашого закладу.

Переможцями І  етапу обласного конкурсу «Штрихи до портрета В.Сухомлинського» стали учениці Карина Русол та Яна Ткачова.

25 жовтня 2018 року переможці були запрошені на обласну конференцію за підсумками Конкурсу на базі педагогічно-меморіального музею В.Сухомлинського навчально-виховного комплексу «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені В.О.Сухомлинського» Онуфріївської районної ради, де презентували свої пошуково-дослідницькі роботи, були нагороджені дипломами управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації за роботу «Людина починається з добра» (керівник Змієнко Л.В.). та мали змогу здійснити екскурсію пам’ятними місцями великого педагога.