У Кіровоградському районі проведено конференцію «Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського у вимірі Нової української школи»

18 жовтня 2018 року на базі Созонівського НВК було проведено районну конференцію «Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського у вимірі Нової української школи», присвячену 100-річчю видатного педагога. В рамках проведення конференції працювало три секції: І секція (директори, заступники директорів, вчителі-предметники закладів загальної середньої освіти) з проблеми: «Василь Сухомлинський: від творчого вчителя – до творчого учня» (модератор: Н. Тимошенко, директор ІРМЦ відділу освіти, молоді та спорту Кіровоградської райдержадміністрації);

ІІ секція (вчителі початкових класів, організатори виховного процесу) з проблеми:. «Педагогічні ідеї Василя Сухомлинського в Новій українській школі» (модератори: О. Індик, О. Кононенко., методисти ІРМЦ відділу освіти, молоді та спорту Кіровоградської райдержадміністрації); ІІІ секція (працівники закладів дошкільної освіти, дошкільних підрозділів НВК) з проблеми: «Все починається з добра» (модератор: О. Єфімова, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Кіровоградської райдержадміністрації). Узагальненням роботи конференції стали методичні рекомендації для вчителів ЗЗСО Кіровоградського району. Відділ освіти, молоді та спорту Кіровоградської районної державної адміністрації оголошує подяку адміністрації та педагогічному колективу Созонівського НВК за високий професіоналізм та допомогу в організації проведення конференції.