Рівень «вищого» потребує підтвердження

22 грудня 2020 року розпочала роботу експертна комісія з атестаційної експертизи Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського з професій «Зварник» та «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з програмним керуванням». Це складні професії і для забезпечення  високої якості підготовки кваліфікованих робітників училище повинно мати відповідну матеріальну  базу і педагогічний колектив.

У 2019 році на базі училища розпочав роботу навчально-практичний центр з професії «Верстатник широкого профілю».

Очікуємо, що під час іспитів з теоретичної та професійно-практичної підготовки учні у повній мірі продемонструють свої професійні знання та вміння, якими вони оволоділи під керівництвом досвідчених викладачів та майстрів виробничого навчання.

Побажаємо колективу закладу і учням успіхів і в черговий раз підтвердити право бути гідними спадкоємцями традицій найстарішого професійного закладу на теренах області.