Мрії дітей збуваються

17 жовтня 2018 р. у с. Лебедине Устинівського району відбулася радісна і хвилююча подія - знову запрацював дитячий садочок.

Відсвяткувати цю значну подію зібралися всією громадою. Яскраве оздоблення будівлі закладу, веселі дитячі пісні і навіть привітний сонячний день створили відчуття незабутнього свята.

Привітати селян приїхав голова обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович. Малеча з радістю прийняла від посадовця добрі побажання та набори дитячих іграшок, конструктори і спортивне обладнання. На згадку про себе діти подарували гостям пісні, танці та вірші.

Дуже зворушливим моментом свята стало запускання повітряних кульок у небо. Майбутні вихованці дитячого садка загадали бажання  та відпустили яскраву зграю різнокольорових кульок. Ця мить стала цікавою родзинкою офіційної частини відкриття закладу освіти.

Крім цього малюків чекала весела ігрова програма, яку підготували працівники обласної філармонії та Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. Ігри, пісні, танці, які діти виконували разом з казковими героями, що завітали на відкриття садочка, не залишили байдужими ні дітей, ні їх батьків.

Оглядаючи територію та приміщення закладу освіти, батьки вихованців були приємно вражені. Садочок відремонтовано за сучасними стандартами, встановлено енергозберігаючі системи, стаціонарну підстанцію для подачі електроенергії на випадок відключення електропостачання, придбано сучасне кухонне обладнання, інвентар, меблі, іграшки, текстиль тощо. На території дитячого садка встановлено сучасний ігровий майданчик та дитячий павільйон.

Проект реалізовано на засадах співфінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та коштів місцевого бюджету сільської ради.

Вітаємо мешканців Лебединого з відкриттям закладу  дошкільної освіти «Сонечко»! Бажаємо дітям, батькам та педагогам створити справжню освітянську родину. Бажаємо радісних світанків, сонячних днів, цікавих і змістовних подорожей у світ Добра, Любові та Знань.