Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської акції "День юного натураліста"

«День юного натураліста» – акція, участь у якій дає можливість молодому поколінню долучитися до прекрасної справи – вивчення та охорони природи рідного краю, а також визначитися у професійному плані і впевнено крокувати до майбутнього.
З метою активізації роботи з учнівською та студентською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямів, підвищення ефективності навчально-дослідної роботи вихованців, учнів та студентів на навчально-дослідних земельних ділянках і задоволення потреб у професійному самовизначенні та творчій самореалізації протягом вересня 2018 року був проведений обласний етап Всеукраїнської акції «День юного натураліст.
До акції залучились учнівські колективи та натуралістичні гуртки закладів загальної середньої та позашкільної освіти Благовіщенського, Долинського, Компаніївського, Новомиргородського, Петрівського, Світловодського районів та міста Світловодська.

З нагоди святкування «Дня юного натураліста», учнівськими колективами та педагогічними працівниками загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти області, були проведені різноманітні природоохоронні масові заходи. Серед них: трудові акції, трудові десанти, виховні заходи, науково-практичні конференції, загальношкільні ярмарки, виставки робіт з природного матеріалу, конкурси малюнків на асфальті та екологічного плакату, екскурсії в природу для ознайомлення з флорою та фауною рідного краю, впорядкування та благоустрій територій навчальних закладів, активна участь у просвітницьких природоохоронних заходах.
За рішенням журі І місце посіли вихованці учнівського лісництва «Зелена планета» комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради, керівник Полтавець С.В.; Волосянко Тетяна, учениця 8 класу Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, філії комунального закладу «Петрівське навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Петрівської районної ради, керівник Самойленко Л.А.; Шаповал Олександра, учениця 10 класу Чечеліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, філії Новостародубської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петрівської райдержадміністрації, керівник Новохатько О.І .;
ІІ місце - вихованці екологічного гуртка «Росинка» Благовіщенського районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Левендюк Е.О.; Плис Олена Валеріївна, керівник екологічного гуртка «Екоколобок» Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петрівської райдержадміністрації;

ІІІ місце розділили між собою вихованці гуртка «Юні квітникарі» Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості Новомиргородської районної ради, керівник Карауш І.Ю.; Меркун Надія Іванівна, директор Світловодської міської станції юних натуралістів виконавчого комітету Світловодської міської ради.