17 грудня 2020 року відбулася онлайн нарада–семінар керівників краєзнавчих та національно патріотичних гуртків закладів освіти Кіровоградщини

Працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів  17 грудня 2020 року онлайн нараду-семінар із керівниками краєзнавчих та національно-патріотичних гуртків закладів освіти області  за допомогою сервісу ZOOM.

Відкрив нараду директор центру, голова постійної комісії Кіровоградської обласної з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім'ї, молодіжної політики Андрій Лісота. Продовжили роботу працівники відділів краєзнавства та національно-патріотичного виховання  центру начолі з завідуючими Оксаною Каргополовою та Євгеном Савранським. У нараді взяли участь 50 керівників гуртків краєзнавчого та національно-патріотичного напрямків, організатори Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у закладах освіти області.

Під час наради семінару було здійснено аналіз проведених краєзнавчих заходів, умови розвитку національно-патріотичного напрямку роботи у закладах освіти Кіровоградської області у 2021 році, плани проведення масових заходів з учнівською молоддю на 2021 рік. Обговорено участь учнівської молоді області  у Всеукраїнських краєзнавчих конференціях, створення куренів гри «Сокіл» («Джура») у закладах освіти області

Керівники гуртків взяли участь у практикумі з підготовки відеоробіт як підсумку проведених заходів.

За сприяння виховника гри «Сокіл» («Джура»), керівника гуртка центру туризму Дмитра Чорнолуцького учасники семінару опрацювали Правила та умови проведення змагань і конкурсів ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».