Дотик до «філософії серця» видатного земляка

Проходять  десятиріччя, змінюються  життєві цінності та важливість педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського не втрачає своєї актуальності. Його праці стали настільною книгою вчителя та учня.

10 жовтня у Кропивницькому  професійному ліцею сфери послуг і торгівлі відбулося засідання методичної комісії класних керівників та майстрів виробничого навчання, на яке була запрошена  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та початкової освіти Центральноукраїнського  державного університету  ім. В.Винниченка Баранюк І.Г  з метою  популяризації спадщини нашого видатного земляка, вчителя та письменника В.Сухомлинського, в контексті  Всеукраїнської наукової конференції з нагоди 100-річчя з дня його народження.

Ірина Григорівна поділилася з присутніми  матеріалами, зібраними для написання  своїх наукових  праць «Золоті правила» Василя Сухомлинського для початкової школи /читання і письмо/ (навчально-методичний посібник); «Виховання красою природи в педагогічній спадщині Василя Сухомлинського» (навчально-методичний посібник).

Під час зустрічі панувала щира невимушена атмосфера. Педагоги активно обговорювали  проблеми формування професіоналізму вчителя, та проблеми національно – патріотичного виховання молоді та співпраці  з батьками.