На Кіровоградщині відбувається Х Міжнародна науково-практична конференція та XXV Всеукраїнські педагогічні читання «Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному та міжнародному вимірах»

Урочистості та пленарне засідання відбулися в Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького.

Учасників конференції привітали: голова Кіровоградської обласної ради – Чорноіваненко Олександр Анатолійович та заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації – Лобанова Світлана Василівна.

Від імені освітян Китайської Народної Республіки вітання висловив директор Інституту міжнародних і порівняльних досліджень Пекінського педагогічного університету, професор, президент Азійського товариства порівняльної педагогіки, віце-президент Китайського товариства порівняльної педагогіки – Лю Баоцунь.

Кращі науковці-учасники конференції нагороджені нагрудним знаком «Василь Сухомлинський» та відзнаками Національної академії педагогічних наук України.

У роботі конференції беруть участь Сухомлинська Ольга Василівна, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України, головний науковий співробітник ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського та Савченко Олександра Яківна, доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, академік НАПН України.

До заходів долучилися освітяни з інших областей України.

05 жовтня – продовження заходу згідно з Програмою Х Міжнародної науково-практичної конференції та XXV Всеукраїнських педагогічних читань «Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному та міжнародному вимірах» у селищі Павлиш.

Більше фото