Відзначення Дня працівників освіти України у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького

03 жовтня 2018 року  на обласному рівні проведено урочистості з нагоди  професійного свята Дня працівників освіти у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.Л. Кропивницького .

Усіх присутніх привітали голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович , голова Кіровоградської обласної ради Чорноіваненко Олександр Анатолійович, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Таборанський Валодимир Петрович та виконуючий обов’язки голови Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Петров Сергій Юрійович.

Сергій Кузьменко разом з Олександром Чорноіваненком вручили обласну педагогічну премію імені Василя Сухомлинського цьогорічним лауреатам: Юрію Бондарчуку – доценту кафедри економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики Центральноукраїнського національного технічного університету, керівнику секції Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді, Андрію Лісоті - директору обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді”, Тетяні Ліщенюк - директору Піщанобрідського професійного аграрного ліцею, Світлані Пісковій – керівнику гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради, керівнику секції Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді та Олені Свириденко – вчителю математики Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу.

Педагоги області, вихованці яких стали переможцями олімпіад та конкурсів МАН, отримали 44 спеціальних обласних премій, а також 6 керівників закладів загальної середньої освіти, у яких таких переможців  два і більше

Кращих педагогічних працівників нагороджено відзнаками Кіровоградської обласної державної адміністрації, Кіровоградської обласної ради, Міністерства освіти і науки України та управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України, загалом відзначено близько 100 осіб.

Творчі колективи Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості  (директор Суркова Г.П.) подарували учасникам та гостям свята театралізоване дійство на тему «Благословенна та держава, що має відданих синів», завіривши у своїй любові та повазі до його Величності Учителя.

Більше фото