Наші вихованці серед призерів Чемпіонату України з велоорієнтування

13 – 17 вересня 2018 року на Київщині відбулися Чемпіонат України (багатоборство та на окремих дистанціях), Кубок України (етапи, фінал) зі спортивного орієнтування (на велосипедах, ІІІ-ІV ранг). Кіровоградську область на змаганнях представила команда гуртківців комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» під керівництвом Корчагіна В.В., Корчагіної О.П.

Внаслідок напруженої боротьби представники Кіровоградщини показали гарні результати:

Сокур Катерина посіла ІІ місце у спринті, 3 місце на середній та ІІ місце у багатоборстві;

Матвієнко Володимир - І місце на середній (виконав І дорослий розряд) та ІІ місце на довгій дистанції

Колексник Микита здобув ІІІ місце у спринті.

За результатами виступу збірної команди Кіровоградська область стала бронзовим призером у багатоборстві.

За підсумками виступу у Кубку України 2018 року зі спортивного орієнтування на велосипедах Катерина Сокур здобула І місце.

Протоколи змагань можна переглянути:

Вітаємо переможців і призерів і бажаємо успіхів на наступних стартах!