Більше сотні освітян області беруть участь у конкурсі «Учитель року-2021»

Розпочався перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

З усієї України для участі у конкурсі «Учитель року-2021» зареєструвалися 4012 педагогічних працівників, з Кіровоградщини – 128. Вони змагатимуться в таких номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література». Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Таборанський.

У конкурсі змагатимуться 48 вчителів математики, 43 викладачів української мови та літератури, 23 вчителів трудового навчання та 14 керівників закладів освіти Кіровоградської області.

Володимир Таборанський додав, що три конкурсні випробування першого туру проходитимуть дистанційно. Одне з завдань – вміння організовувати освітній процес у дистанційному форматі.

Фінал конкурсу заплановано на квітень 2021 року.

Списки учасників першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» розміщені на сайті МОН.