Вітаємо переможців конкурсу управління освіти і науки облдержадміністрації

Управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації вітає ЗАПОРОЖЦЯ Андрія Михайловича з продовженням трудових відносин на посаді директора Професійно технічного училища №32 м. Бобринець Кіровоградської області.

Управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації вітає ЛЕОНТЮКА Богдана Борисовича з продовженням трудових відносин на посаді директора Професійно технічного училища №38 смт Голованівськ Кіровоградської області.

photo_2020-10-27_08-55-07.jpg

Управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації вітає МОСКАЛЕНКА Івана Івановича з продовженням трудових відносин на посаді директора Гайворонського професійного аграрного ліцею Кіровоградської області.

photo_2020-10-27_08-55-16.jpg

Зичимо керівникам успіхів у всіх починаннях, плідної професійної діяльності. Нехай завжди супроводжує вас, удача, розуміння та підтримка колег.

Переконані, що ваш професіоналізм, управлінський талант, організаторські здібності сприятимуть досягненню значних успіхів. Нехай ваша робота приносить задоволення, а людська шана буде подякою за плідну працю.