До школи з Україною в серці!

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори — день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Стало доброю традицією зустрічати Перше вересня — початок нового навчального рогу — як велике і радісне свято. На подвір’ї комунального закладу «Бережинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» зібралися цього першого вересня не тільки учні, батьки та вчителі. Цього року до них приєдналися ще й 37 дошкільнят, тому що частину шкільного приміщення переобладнано під розміщення двох додаткових груп дошкільного навчального закладу дитячий садок.

Після вітального слова директора Катерини Буртак всіх присутніх запросили позмагатися у святкових квестах: «З Україною в серці» (для 5-11 класів) та «Шукаємо дзвіночок» (для 2-4 класів).Випробовували свої сили, виконуючи відповідні завдання на станціях: «Хто не пам’ятає минулого, той не вартий майбутнього»; «Крокуємо до Європи»; «Географічна інтерактивна гра»; «Поезія – це завжди неповторність»; «Розквітай рідний край»; «Навчальний пікнік»; «Українська пісня – душа народу» та інші.

Всі почесні гості цьогорічних урочистостей також приєдналися до народних розваг. Це і перший заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко, і заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА Лідія Шатна, і голова Кіровоградської РДА Поліщук А.І., і начальник відділу освіти, молоді та спорту Крамаренко С.В., і Бережинський сільський голова Бондаренко Н.В. На завершення Коваленко Сергій Петрович вручив головну нагороду за почесне І місце у квесті - сертифікат на отримання навчального обладнання для кабінетухімії, а директор школи подякувала державним посадовцям за оновлення приміщення закладу освіти. Під веселі переливи шкільного дзвінка всі учасники святкового дійства об’єдналися у дружньому флешмобі.