«Вінок дружби»

3 вересня 2018 року в Олександрійські загальноосвітній школі – інтернаті І – ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради відбулося свято «День знань» у нетрадиційній формі  квест - гри «Вінок дружби».

Свято розпочалося яскравою  танцювально – музичною композицією, після чого сформовані групи , об’єднані за кольорами стрічок, взяли участь  у квест – грі, метою якої було знайти одинадцятикласників, зібравши « Вінок дружби».   Протягом гри учасники активно і зацікавлено виконували завдання на різних станціях квесту:

Станція  « Відгадайка» -  відгадування загадок.

Стація «Хореографічна»  - танцювальна розминка.

Станція « Влучний стрілець»  - попади в ціль

Станція «Зірки караоке»-  виконання пісень

Станція «Армійська» - розбірка та збірка  навчальної зброї

Станція «Спортивна » -  змагання з армреслінгу

Станція   «Мовна»  - мовна гра « Продовж прислів’я»

Станція « Художня» -  намалювати  картину «Відпочинок влітку»

Станція « Сердечна»  - орігамі « Серце».

Станція «Віночок дружби» - зайняти своє місце на майданчику  і представити зібрану квітку.

Кожна група отримала  маршрутний лист у вигляді серединки майбутньої квітки, а на всіх станціях  за правильне виконання завдань до неї прикріплювалися  пелюстки,   таким чином  в кінці гри  у кожної  з груп  утворилася  гарна  квітка . Із зібраних квітів учні школи утворили шкільний «Вінок дружби» і нарешті на святі з’явилися  одинадцятикласники.

Незабутнє враження на присутніх  справив яскравий та запальний патріотичний флешмоб у їхньому виконанні. Дуже зворушливим виявився момент , коли найстарші учні школи відпустили  в небо жовті та блакитні кульки із своїми найзаповітнішими мріями та  бажаннями.

На свято завітав заступник голови  Кіровоградської обласної державної адміністрації  Коваленко С.П., який привітав присутніх  з початком нового 2018 / 2019 навчального року, а також  з перепрофілюванням закладу  у Центральноукраїнський  ліцей – інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради. Сергій Петрович побажав закладу розвитку та процвітання.

В кінці сьогоднішнього дійства  право дати перший дзвінок у новому 2018/2019  році було надано цьогорічним випускникам. Після цього всі класи у супроводи класних керівників пішли на перший урок.