"Захисник Кіровоградщини" – головний проект національно-патріотичного виховання молоді, - Сергій Кузьменко

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації, виступаючи перед учасниками семінару, які організовують проведення національно-патріотичного проекту "Захисник Кіровоградщини".

Ініціатором проведення семінару виступило управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" та Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського. На навчання з'їхалося більше 120 учасників з усієї області: вчителі, викладачі предмету "Захисник Вітчизни", психологи закладів освіти, представники координаційних рад з питань національно-патріотичного виховання.

"Нова українська школа" – це не тільки фізика, математика, мова, природничі науки, це і національно-патріотичне виховання. У цьому процесі ваша роль надзвичайно важлива", - відзначив Сергій Кузьменко, звертаючись до учасників семінару. Голова обласної державної адміністрації наголосив, що для українського суспільства є надзвичайно важливим формування нації патріотично налаштованих громадян. І на його переконання це повинно демонструватися не лише вишиванкою у святкові дні або знанням історії, культури та традицій нашого народу, а готовністю захистити рідну землю, незалежність і свободу власної держави.

Голова обласної державної адміністрації вручив учасникам семінару-наради сертифікати про успішне навчання та підвищення кваліфікації. За час триденного семінару із 29 по 31 серпня на базі Світловодської загальноосвітньої санаторної школа-інтернату І-ІІ ступенів № 2 були проведені навчально-тренувальні та практичні заняття з тактичної медицини, психологічної грамотності, туризму та військової підготовки.

Дякуючи військовослужбовцям Збройних Сил України, які проводили окремі навчальні заняття, голова облдержадміністрації зауважив, що "якщо ми хочемо жити у власній незалежній країні, то ми повинні її захищати. За останні чотири роки держава зробила надзвичайно багато щоб військо стало оснащеним, озброєним, щоб воно відповідало сучасним стандартам НАТО. Але армія це не тільки зброя, це – у першу чергу люди, які, не шкодуючи власного життя, боронять нашу країну".