Сергій Кузьменко у День знань відкрив реконструйований корпус олександрійської гімназії

Сьогодні в Кіровоградському обласному навчально-виховному комплексі (гімназія-інтернат-школа мистецтв) м. Олександрії відбулось свято Першого дзвоника, під час якого урочисто відкрито один із капітально відремонтованих корпусів.

Замість традиційної шкільної "лінійки" педагогічний колектив підготував цікаву святкову програму з квестами та флешмобом, у якій були задіяні як учні так і їх батьки.

З початком нового навчального року гімназистів привітали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко та міський голова Олександрії Степан Цапюк.

"Олександрія завжди славилася тим, що освіта тут на високому рівні. Щороку учні олександрійських шкіл демонструють високі успіхи з багатьох предметів", - зауважив Сергій Кузьменко.

Одним із таких закладів є гімназія-інтернат – школа мистецтв, де цього року навчатимуться більше двох сотень дітей з 18 районів області.

Як зазначив голова облдержадміністрації, паралельно з реформуванням української школи, держава продовжує вкладати в освітню галузь потужні інвестиції.

"Разом із Урядом ми зробили серйозні кроки для того, щоб освіта на Кіровоградщині ставала кращою, " – зазначив він. Зокрема, минулий рік був досить насиченим і продуктивним у плані матеріально-технічного забезпечення закладів освіти.

"Ми два роки працювали, щоб розширити гімназію у місті Олександрії, створивши сучасні умови для навчання. На капітальний ремонт одного з корпусів закладу з обласного бюджету витрачено 10 мільйонів гривень. Тож тепер не лише у Кропивницькому маємо потужну гімназію", - відзначив голова облдержадміністрації.

Після урочистої церемонії перерізання стрічки, очільники області та міста оглянули відремонтований навчальний корпус. У двоповерховій будівлі за сучасними будівельними стандартами облаштовано три хореографічні зали, службові кімнати, два медичних кабінети, два навчальні класи з англійської мови та два кабінети Малої академії наук.