До Дня знань в Устинівці для школярів організували "Країну дитячих мрій"

Символічне містечко було облаштоване педагогами та батьками на галявині навчально-виховного об"єднання - школа І-ІІІ ступенів. Для першачків - "Нова українська школа", для другокласників - "Фантазери", а також багато інших: "Живчики", "Невгамовні", "Всезнайки", "Мандрівники", "Українська родина", "Дослідники", "Лідери", "Зелений патруль". Випускники облаштували локацію "Ми - патріоти України". На свято завітав голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко.

Першокласникам він вручив набори, які їм будуть необхідні для навчання та здобуття нових знань.

Голова обласної державної адміністрації також поспілкувався із батьками, які завітали на свято першого дзвоника та педагогами. "У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання показало рівень освіти наших випускників. У 2018 році наші випускники ЗНО здали набагато краще", - зауважив Сергій Кузьменко. На його переконання, це наслідок системної роботи, наслідок реформ в освітянській галузі. "Ми з вами разом створювали опорні школи, придбавали для школярів сучасні кабінети фізики, хімії, лінгафонні кабінети, комп"ютерні класи, будували спортивні майданчики та купували шкільні автобуси. Вчителів мотивували гідною зарплатнею", - наголосив голова обласної державної адміністрації.

Звертаючись до батьків першокласників він відзначив, що "Нова українська школа" – це, передусім, нова методика і нова філософія навчання. "Нова українська школа" покликана дати дітям сучасні якісні знання, мотивувати їх бути успішними громадянами, які будуватимуть сильну сучасну і незалежну Україну.

По завершенню урочистих заходів голова обласної державної адміністрації оглянув кабінети, у яких навчатимуться першокласники, а також сучасний кабінет хімії та інклюзивний кабінет. Також для опорної школи було придбано "Шкільний автобус".