У Кропивницькому розпочав роботу педагогічний практикум для керівників закладів позашкільної освіти

12 жовтня 2020 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» розпочав роботу педагогічний практикум для керівників закладів позашкільної освіти «Партнерство і співпраця закладу позашкільної освіти та громади: нові можливості для розвитку вихованців», який проводив Кіровоградський обласний інститут післядипломної освіти імені Василя Сухомлинського.

Учасників педагогічного практикуму привітали заступник начальника управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації Лідія Шатна та Федорова Юлія, завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров'я комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», які наголосили на важливості партнерства і співпраці закладів позашкільної освіти та громад.

У виступах директорів обласних закладів позашкільної освіти: Поркуяна О.В., Суркової Г.П., Лісоти А.А., Нечаєвої З.І. та Ковальова Ю.Г., доцента кафедри фізико-математичних дисциплін Льотної академії Національного авіаційного університету розглядалися питання формування нового освітнього простору на принципах педагогічного партнерства. Під час заходу були презентовані успішні практики партнерської взаємодії.

Керівники закладів позашкільної освіти, учасники педагогічного практикуму, мали можливість ознайомитися з діяльністю та матеріальною базою комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», прийняти активну участь у екоперфомансі «Країні Юннатії – 95!» та екологічному квесті «Країна Еколандія».