У Кропивницькому відбувся обласний етап ХVІ Всеукраїнського турніру юних географів

9 – 11 жовтня 2020 року на базі комунального закладу "КОІППО імені Василя Сухомлинського"  в режимі онлайн відбувся  обласний етап ХVІ Всеукраїнського турніру юних географів.

На участь у турнірі було заявлено 11 команд (55учасників) із міст, районів та територіальних громад області:

1.   «Alex – city» м. Олександрії.
  2.  «Евріка» м. Кропивницького.
  3.  «Аджамські мандрівники» Кіровоградського району.
  4. «Квазар» м. Кропивницького.
  5. «Містраль» м. Знам’янки.
  6. «Азимут» м. Кропивницького .
  7. «Галактика» м. Кропивницького.
  8.  «Ельбрус» Приютівська ОТГ.
  9.  «Юні географи Стародуба» Петрівського району.
  10.  «Чорнолісся»Знам`янського району.
  11.  «Глобус» м. Кропивницького.

Основними завданнями турніру юних географів є: стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, формування навичок дослідницької роботи, підвищення інтересу до поглибленого вивчення географії.

Турнір з географії проводився в два етапи: чвертьфінал та фінал. Всі учасники турніру (11 команд) взяли участь в трьох чвертьфінальних боях, за результатами яких визначилися команди фіналісти: «Містраль» м. Знам’янки; «Квазар» м. Кропивницького;  «Alex – city»м. Олександрія; «Аджамські мандрівники» Кіровоградського району.

Переможцем турніру стала команда «Містраль» м. Знам’янки.

До складу журі обласного етапу були залучені викладачі кафедри географії та геоекології Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, методисти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», вчителі географії м. Кропивницького та області.

З ініціативи членів оргкомітету та членів журі були визначені окремі нагороди командам та учасникам.

Л. Хлань

Завідувач науково-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін