У закладах освіти Кіровоградщини реалізується національно- патріотичний проєкт «Захисник Кіровоградщини»

07 жовтня 2020 року у Бобринецькому районі відбувся районний етап обласного проекту «Захисник Кіровоградщини».

У змаганнях взяли участь 5 команд, що представляли заклади загальної середньої освіти району: «Козаки», «Чарівнянський дозор», «Козацька сила», «Характерники», «Скіф», що представляли комунальний опорний заклад «Чарівнянський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів», комунальний заклад «Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Василівську, Кетрисанівську, Олексіївську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів.

Під час змагань були проведені майстер-класи із «Збору і розбору автомату АК-74», «Підйом переворот на перекладині», «Стрільба з пневматичної гвинтівки» діти отримали нагороди за індивідуальні результати. Переможцем стала команда Кетрисанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Козацька сила».