Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора професійно-технічного училища № 36 смт Новгородка

Управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора професійно-технічного училища № 36 смт Новгородка.

До повноважень керівника закладу належать функції, визначені ст. 24 Закону України “Про професійну (професійно-технічну) освіту”, посадовий оклад директора закладу професійної (професійно-технічної освіти) встановлюється відповідно до наказу МОН України від 26 вересня 2005 року № 557 “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ”та з урахуванням визначених чинним законодавством доплат та надбавок.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вищу освіту другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста), моральні якості і фізичний стан яких дає змогу виконувати обов'язки керівника закладу, та стаж роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти або у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти, не менше 3 років.

Обов’язкова вимога до всіх конкурсантів - досвід роботи на комп’ютері.

До заяви про участь у конкурсі додаються:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даний відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;

• автобіографію;

• копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

• копію паспорта громадянина України або ID-картки ;

• копію трудової книжки;

• довідку про відсутність судимості.

За бажанням інші документи, які підтверджують професійні та моральні якості.

Документи подаються особисто до конкурсної комісії управління і освіти облдержадміністрації з 12 жовтня 2020 року до 16 год. 02 листопада 2020 року за адресою:

м. Кропивницький, вул. Дворцова (колишня Леніна), 32/29, кабінет 103.

За довідками звертатись за тел. 24-03-39 (Богомолова Ірина Володимирівна)