У КЗ «Долинський опорний заклад загальної середньої освіти -гімназія І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради»модернізували харчоблок та шкільну їдальню

В сучасних умовах питання про здорове харчування школярів є особливо актуальним, оскільки правильне харчування - найважливіша запорука здорового розвитку зростаючого організму дитини. Цей навчальний рік у КЗ «Долинський ОЗЗСО-гімназія І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради» розпочався реформуванням системи шкільного харчування, що передбачає модернізацію харчоблоку.

За рахунок коштів з державного бюджету (246,0 тис. грн) та співфінансування з районного бюджету (27,33 тис. грн) за процедурою відкритих торгів було придбано обладнання (шафи жарові, котли варочні на 100 л., морозильна камера, холодильник, електропательня промислова, бойлер, електроплита промислова).

З метою створення сучасних умов праці та покращення санітарно-гігієнічного стану харчоблоку за кошти районного бюджету у сумі 279,2 тис. грн проведено капітальний ремонт харчоблоку (заміна кахелю на підлозі і стінах, оновлено сантехніку) та придбано м’ясорубку електричну, холодильник 2-камерний, холодильник –вітрину, плиту електричну, кип’ятильник електричний, стіл робочий з нержавіючої сталі, шафу для смаження. Це дало можливість запровадити у школі здорове і збалансоване меню (з елементами меню Євгена Клопотенка).

В КЗ «Долинський ОЗЗСО-гімназія І-ІІІ ст. №3 Долинської районної ради»планують і надалі продовжувати роботу щодо підвищення якості рівня організації харчування у закладі.