Оновлено обладнання харчоблоку в Бережинській школі

У рамках проєкту «Сучасна шкільна їдальня» для оновлення обладнання харчоблоку та їдальні Бережинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кропивницької районної ради Кіровоградської області використано 173,982 тис. грн, з них: 141,3 тис. грн – субвенція з державного бюджету і 32,682 тис. грн - співфінансування з місцевого бюджету.

Придбано марміти для перших і других страв, стіл виробничий з полицями, шафа жарочна трикамерна з нержавіючої сталі, стелаж для посуду з нержавіючої сталі, промислова фронтальна посудомийна машина, електром’ясорубка промислова, холодильник, а також здійснено заміну витяжки. Додатково за рахунок районного бюджету придбано стільці в обідню залу на суму 32,4 тис. грн, фільтр для води на суму 3,743 тис. грн, здійснено ремонт інженерних мереж харчоблоку на суму 30,5 тис. грн.

Крім того, Бережинський ЗЗСО оновив перспективне двотижневе меню, включивши страви та напої зі Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах Євгена Клопотенка.