Впровадження проєкту “Сучасна шкільна їдальня” в Олександрівській школі

У рамках проєкту «Сучасна шкільна їдальня» для оновлення обладнання харчоблоку Олександрівcького НВК КЗ «Олександрівське НВО №2» використано 610,5 тис. грн, з них: 549,45 тис. грн – субвенція з державного бюджету і 79,05 тис. грн - кошти місцевого бюджету.

Придбано електричні плити, шафи жарочні і пекарські, електрична сковорода, котел харчоварочний, пароконвектомат, марміти перших і других страв, овочерізка, міксер, столи та стелажі, встановлено витяжне обладнання.

Створено відповідне середовище харчоблоку та шкільної їдальні. За кошти районного бюджету (415,93 тис. грн) оновлено меблі та інтер’єр обідньої зали, придбано новий посуд.

У закладі запроваджено систему безпеки харчування, яка базується на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). Організація обідів в шкільній їдальні дає можливість кожній дитині обрати один із двох запропонованих варіантів меню, який їм більше подобається. В планах керівництва комунального закладу «Олександрівське НВО №2» запровадження харчування на основі дабл-меню.

Оновлений раціон, безперечно, слугуватиме зміцненню здоровʼя дітей та їх правильному фізичному розвитку.