Вітаємо Громко Євгенію Артурівну

Вітаємо Громко Євгенію Артурівну, ученицю 8-Б класу комунального закладу «Навчально-виховного об'єднання «Спеціалізований навчально-виховний комплекс –загальноосвітній навчальний заклад І–ІІІ ступенів № 26 –дошкільний навчальний заклад –ДЮЦ «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» (Директор Ярова Олена Василівна) з перемогою у  IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури (диплом ІІІ ступеня) та стипендією Кабінету Міністрів України!

Євгенія неодноразово ставала переможницею олімпіад та конкурсів різних рівнів:

ІІ місце на IV (загальнонаціональному) етапі XV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П. Яцика (2015 рік, учитель О.Г.Паламар);

ІІІ місце на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури (2018 рік, учитель В.В.Соколова);

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Книжки в червоній палітурці» від Всеукраїнського науково-методичного журналу «Зарубіжна літературавшколах України» з публікацією есе «Крила в польоті – основне» (2017 рік, учитель О.О.Гузь);

Громко Євгенія веде активне літературне життя, є автором книги «Люблю дощ» (Кіровоград, 2016), що має схвальні рецензії членів Національної спілки письменників України та провідних учителів області.Апробація уривків книги відбулася на шпальтах місцевих газет «Народне слово», «Нова газета», а фрагмент її «Я бачу дощ так» опублікований в журналі Національної бібліотеки для дітей «Бібліотека у форматі Д°».

У Національному науково-популярному журналі Малої академії наук «Школа юного вченого» опублікована творча розвідка Євгенії «Якщо ви навіть не айлурофіл, знайте…» (2018 рік).

Відмінниця у навчанні, крім загальноосвітніх,  додатково опановує курси «Основи споживчих знань», «Фінансова грамотність»,поглиблено вивчає англійську мову. У 2017 році Євгенія навчалася у ІІІ Всеукраїнській літній математичній школі Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету ім.Тараса Шевченка (учитель Д.Л.Марченко). За успішну участь у відбірковому етапі Міжнародного конкурсу з нейронаук «Ukrainian Brain Bee 2018» нагороджена дипломом Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця.

Вітаємо з омріяними перемогами та бажаємо нових звершень у майбутньому!