У Кропивницькому у черговий раз відбувся збір-змагання «Школа безпеки»

На території комунального закладу «Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» 2-4 липня 2018 року відбувся ХІІ обласний збір – змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки». Команди змогли показати свої знання, уміння, навички, акторську майстерність у таких конкурсах та етапах: «Бойове розгортання та гасіння пожежі», «Рятувальні роботи в зоні техногенної аварії», «Орієнтування», «Рятування постраждалого з висотного об’єкту», «Надання першої невідкладної допомоги та транспортування постраждалого на суддівських ношах з різними видами травм», «Агітаційно-презентаційний конкурс».

У загальному заліку перше місце посіла команда – Онуфріївського району, друге – Новгородківського,  третє – Петрівського району.

Переможці змагань візьмуть участь у всеукраїнському зборі- змаганнях. Що відбудеться у серпні 2018 року у м. Львові.

Директор центру                                                                          А.Лісотаопивницькому у черговий раз відбувся збір-змагання «Школа безпеки»