Оновлення обладнання харчоблоку їдальні КЗ «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради

Одним із найважливіших чинників формування здорового способу життя школярів є харчування. Своєчасне та якісне харчування здобувачів освіти у школі забезпечує як збереження здоров’я дітей, так і відновлення їх фізичних та емоційних сил. Всі ці фактори забезпечують ефективне навчання учнів протягом дня.

З метою покращення умов в шкільній їдальні та участю у проєкті «Сучасна їдальня» для харчоблоку комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області закуплено сучасне обладнання за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів на суму 66,67 тис. грн.